WhatsApp

ProductenVeilingen / OpbodFu dogs - Tempel leeuwen 60cm

Fu dogs - Tempel leeuwen 60cm

📦 Pakketverzending BE & NL vanaf €8
🚚 Grote & zware stukken veilig geleverd via pallet
🏬 Gratis afhaling in onze showroom
✔ Belgisch familiebedrijf · ✔ Eigen import · ✔ Veilig betalen

VPO1/02-02-FUDOG Fu dogs - Tempel leeuwen 60cm

VPO1/02-02-FUDOG Fu dogs - Tempel leeuwen 60cmVPO1/02-02-FUDOG Fu dogs - Tempel leeuwen 60cmVPO1/02-02-FUDOG Fu dogs - Tempel leeuwen 60cm

€ 5,00 / Current bid

Beperkte voorraad

Fu dogs - Tempel leeuwen 60cm
Fu Leeuwen zijn al eeuwenlang een belangrijk symbool in China. Ze worden vaak geplaatst bij tempels, paleizen en belangrijke gebouwen om negatieve energie en kwade geesten af te weren. De zorgvuldig gebeeldhouwde details en de symmetrische plaatsing zorgen voor harmonie en bescherming.

Met deze Chinese Fu Leeuwen set in steen haal je niet alleen een prachtig kunstwerk in huis, maar ook een krachtig beschermend symbool met een rijke geschiedenis.

Details
Materiaal: Steen
Geschikt voor: Indoor en Outdoor
Afmetingen: 60 x 38 x 28cm
Gewicht: ca. 20/30kg
  • Geschikt voor: Indoor / Outdoor
  • Herkomst: Zuid / Zuidoost-Azië

Bieden
  • Bieden op uw gewenste product kan aangegeven bedrag, of met een eigen gekozen bedrag.
  • Klik op “Bod plaatsen” en vervolgens op “Bevestigen”.
  • Indien u als hoogste bieder overboden wordt, ontvangt u een melding via email.

Verzendmethode
  • 🚶‍♂️ Lokaal af te halen in onze showroom in Wevelgem
  • 📦 Veilig verpakt en verzonden
  • 🚛 Levering op pallet voor grotere en zwaardere items
🚛 Palletlevering – €90
Dit product wordt verzonden via pallet vanwege formaat of gewicht.
Levertijd: 5-10 werkdagen
🧱 Tip: Als je meerdere producten op pallet bestelt, worden ze op 1 pallet geleverd zonder extra verzendkosten.
Verzendkosten: Klik hier voor meer info
Veelgestelde vragen: Klik hier

Afmetingen, gewichten en kleuren kunnen licht variëren als gevolg van het ambachtelijke karakter van elk stuk.
Asian Import is een Belgisch familiebedrijf met meer dan 20 jaar ervaring in de import van tuinbeelden, edelstenen en houten decoratie voor huis en tuin. Het assortiment bestaat uit stenen beelden, spirituele objecten, edelstenen en authentieke houten decoratie, rechtstreeks geïmporteerd uit Azië. Alle producten worden zorgvuldig gecontroleerd, veilig verpakt en geleverd in België en Nederland, met gratis afhaling mogelijk in de showroom in Wevelgem.
Powered by EasyWebshop