WhatsApp

ProductenVeilingen / OpbodZittende Biddende Monnik 80cm

Zittende Biddende Monnik 80cm

📦 Pakketverzending BE & NL vanaf €8
🚚 Grote & zware stukken veilig geleverd via pallet
🏬 Gratis afhaling in onze showroom
✔ Belgisch familiebedrijf · ✔ Eigen import · ✔ Veilig betalen

VPO1/02-06-MONK Zittende Biddende Monnik 80cm

VPO1/02-06-MONK Zittende Biddende Monnik 80cmVPO1/02-06-MONK Zittende Biddende Monnik 80cmVPO1/02-06-MONK Zittende Biddende Monnik 80cm

€ 5,00 / Current bid

Beperkte voorraad

Zittende Biddende Monnik 80cm
Deze ontroerende zittende monnik in biddende houding belichaamt innerlijke rust, eenvoud en toewijding. Met zijn gevouwen handen en kalme uitstraling nodigt hij uit tot bezinning, dankbaarheid en het vinden van balans in het alledaagse.
Een prachtig symbool voor je meditatiehoek, huisaltaar of als betekenisvol cadeau voor wie spiritualiteit waardeert.
Een stille begeleider op het pad naar innerlijke vrede.

Specificaties
Materiaal: Steen
Afmetingen: 80 x 62 x 64cm
Gewicht: 50kg
  • Geschikt voor: Indoor / Outdoor
  • Herkomst: Zuid / Zuidoost-Azië

Bieden
  • Bieden op uw gewenste product kan aangegeven bedrag, of met een eigen gekozen bedrag.
  • Klik op “Bod plaatsen” en vervolgens op “Bevestigen”.
  • Indien u als hoogste bieder overboden wordt, ontvangt u een melding via email.

Verzendmethode
  • 🚶‍♂️ Lokaal af te halen in onze showroom in Wevelgem
  • 📦 Veilig verpakt en verzonden
  • 🚛 Levering op pallet voor grotere en zwaardere items
🚛 Palletlevering – €90
Dit product wordt verzonden via pallet vanwege formaat of gewicht.
Levertijd: 5-10 werkdagen
🧱 Tip: Als je meerdere producten op pallet bestelt, worden ze op 1 pallet geleverd zonder extra verzendkosten.
Verzendkosten: Klik hier voor meer info
Veelgestelde vragen: Klik hier

Afmetingen, gewichten en kleuren kunnen licht variëren als gevolg van het ambachtelijke karakter van elk stuk.
Asian Import is een Belgisch familiebedrijf met meer dan 20 jaar ervaring in de import van tuinbeelden, edelstenen en houten decoratie voor huis en tuin. Het assortiment bestaat uit stenen beelden, spirituele objecten, edelstenen en authentieke houten decoratie, rechtstreeks geïmporteerd uit Azië. Alle producten worden zorgvuldig gecontroleerd, veilig verpakt en geleverd in België en Nederland, met gratis afhaling mogelijk in de showroom in Wevelgem.
Powered by EasyWebshop