WhatsApp

ProductenVeilingen / OpbodZittende Ganesha 100cm

Zittende Ganesha 100cm

📦 Pakketlevering: BE €8 / NL €12 • Gratis vanaf BE €50 / NL €100 | 🚛 Pallet (vrachtwagen) : BE €90 / NL €110 • Gratis vanaf BE €500 / NL €600 – Meer info

VPO-10 Zittende Ganesha 100cm

VPO-10 Zittende Ganesha 100cmVPO-10 Zittende Ganesha 100cmVPO-10 Zittende Ganesha 100cm

€ 5,00 / Current bid

Beperkte voorraad

Zittende Ganesha 100cm
Productcode: GA07
Omschrijving
Dit prachtig gemaakte stenen Ganesha beeld staat symbool voor wijsheid, voorspoed en bescherming.
Plaats het in huis, kantoor of tuin en ervaar de rust en positieve energie die het uitstraalt.
Een geliefd geschenk én geluksbrenger voor elke ruimte.

Een tijdloze geluksbrenger: Ganesha in steen, voor rust, bescherming en overvloed.
Specificaties
Materiaal: Steen
Afmetingen: 100 x 60 x 50cm
Gewicht: 110kg
Geschikt voor: Indoor / Outdoor
Herkomst: Zuid / Zuidoost-Azië

Bieden
  • Bieden op uw gewenste product kan aangegeven bedrag, of met een eigen gekozen bedrag.
  • Klik op “Bod plaatsen” en vervolgens op “Bevestigen”.
  • Indien u als hoogste bieder overboden wordt, ontvangt u een melding via email.

Verzendmethode
  • 🚶‍♂️ Lokaal af te halen in onze showroom in Wevelgem
  • 📦 Veilig verpakt en verzonden
  • 🚛 Levering op pallet voor grotere en zwaardere items
🚛 Palletlevering – €90
Dit product wordt verzonden via pallet vanwege formaat of gewicht.
Levertijd: 5-10 werkdagen
🧱 Tip: Als je meerdere producten op pallet bestelt, worden ze op 1 pallet geleverd zonder extra verzendkosten.
Veelgestelde vragen: Klik hier

Afmetingen, gewichten en kleuren kunnen licht variëren als gevolg van het ambachtelijke karakter van elk stuk.
Powered by EasyWebshop