WhatsApp

ProductenVeilingen / OpbodOlifant Plantstaander 90cm

Olifant Plantstaander 90cm

📦 Pakketlevering: BE €8 / NL €12 • Gratis vanaf BE €50 / NL €100 | 🚛 Pallet (vrachtwagen) : BE €90 / NL €110 • Gratis vanaf BE €500 / NL €600 – Meer info

VPO-04 Olifant Plantstaander 90cm

VPO-04 Olifant Plantstaander 90cmVPO-04 Olifant Plantstaander 90cmVPO-04 Olifant Plantstaander 90cmVPO-04 Olifant Plantstaander 90cm

€ 5,00 / Current bid

Beperkte voorraad

Olifant Plantstaander – Kracht en Natuurlijke Elegantie"

Omschrijving
Deze prachtige plantstaander in de vorm van een olifant combineert kracht en sierlijkheid in één. De olifant symboliseert wijsheid, stabiliteit en bescherming, terwijl hij je favoriete planten op stijlvolle wijze presenteert.
Perfect voor in huis, kantoor of tuin, en een eyecatcher die natuur en design samenbrengt.
Een krachtig onderkomen voor jouw groene vriend.

Specificaties
Materiaal: Steen
Afmetingen: 90 x 45 x 45cm
Gewicht: 70kg
Geschikt voor: Indoor / Outdoor
Herkomst: Zuid / Zuidoost-Azië

Bieden
  • Bieden op uw gewenste product kan aangegeven bedrag, of met een eigen gekozen bedrag.
  • Klik op “Bod plaatsen” en vervolgens op “Bevestigen”.
  • Indien u als hoogste bieder overboden wordt, ontvangt u een melding via email.

Verzendmethode
  • 🚶‍♂️ Lokaal af te halen in onze showroom in Wevelgem
  • 📦 Veilig verpakt en verzonden
  • 🚛 Levering op pallet voor grotere en zwaardere items
🚛 Palletlevering – €90
Dit product wordt verzonden via pallet vanwege formaat of gewicht.
Levertijd: 5-10 werkdagen
🧱 Tip: Als je meerdere producten op pallet bestelt, worden ze op 1 pallet geleverd zonder extra verzendkosten.
Veelgestelde vragen: Klik hier

Afmetingen, gewichten en kleuren kunnen licht variëren als gevolg van het ambachtelijke karakter van elk stuk.
Powered by EasyWebshop